אלבום קפריסין  |  הסטודיו שלנו  |  


דף הבית >> הכשרת מורים
 
מורים יקרים שלום רב,

עיסוק במחלת הסרטן עלולה להיות גורם מרתיע עבור מורים, אך בכל כיתה של כל אחד מאיתנו קיימים אנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן. רבים מפוגשי הסרטן פונים לאימון גופני על מנת להקל את ההתמודדות עם מחלה זו.
אוכלוסיית פוגשי הסרטן, מתמודדת עם אתגרים לא קלים בנושא האימון. במקרים רבים המורים אף לא יידעו על אתגרים אלה. מצד שני – אפשר לדעת, צריך לדעת להסתכל. התפקיד שלנו כמורים הוא להתבונן, ולהיות שם, לתת מענה נכון ואחראי.
אנו כמורים ליוגה, פילאטיס, ניה, וכל שיטה המשלבת גוף ונפש, רוצים ומחויבים לתת מענה לדרך של כל תלמיד, ולכן פיתחנו עבורכם קורס בשיתוף עם המכללה האקדמית וינגייט ובחסות האגודה למלחמה בסרטן שמסבסדת ומאפשרת להיפגש עם אנשי מקצוע מתאימים במסגרתו.

הקורס יספק:
·         כלים חיוניים לעבודה עם אוכלוסייה זו
·         מפגשים עם בעלי מקצועות טיפוליים שונים העוסקים בסרטן (גניקולוגיה, אונקולוגיה, כירורגיה, פלסטיקה, עובדת סוציאלית, אחות מתאמת וכו')
·         ללמוד מה ואיך לחפש כדי להתאים אימון בצורה מושלמת
·         עבודה משותפת מול תיאורי מקרה- TEST CASE כדי להתנסות בעבודה אמיתית
בחמישה עשר מפגשים שבועיים, נדון באספקטים השונים של התמודדות עם סרטן, הן מבחינה רפואית, פיזיולוגית, פיזית, והן מבחינה נפשית וחברתית, ונספק עבורכם כלים חיוניים שיאפשרו לכם למצוא אימון מתאים לכל אחד.
מלבד העיסוק בכלים מערביים, דגש רב יושם על דרך היוגה והעמדה של המורה מול הקשיים ועל האימון המותאם. הקורס נועד בכדי לאפשר לכם הרגשה בטוחה יותר בעבודה, ובכדי להקל עליכם לשלב אנשים שעוברים תהליכים אלה בכיתתכם, באימון הרגיל שלכם וגם בבניית אימון אישי, והוא יספק כלים שיקלו על תלמידים אלה את השיקום ויאפשרו להם להתענג מאימון כי יש מישהו שיודע בדיוק איך ומה להתאים עבורן.

הקורס יתחיל ב1 בפברואר 2018 ויסתיים ב14 ביוני, ההרשמה בעיצומה.

הקורס יתקיים בימי חמישי, המכללה האקדמית וינגייט, בין השעות 8:00-14:00
מתאים למורים מנוסים מדיסיפלינות שונות המשלבים עבודה של גוף ונפש.
בחזון שלנו, בכל יישוב בארץ יהיו מורים מנוסים שיוכלו לתת מענה מתאים. בתקופה קשה זו חשוב שהאימון המותאם יהיה זמין. נשמח אם תקחו חלק בקידום החזון שלנו.
חסרים לנו מורים מאזורים מרוחקים: דרום, צפון, אשקלון, אשדוד.

לקורס- ניתן להירשם במייל samayayoga.info@gmail.com  או בטלפון 052-8760882.

כאשר אני חליתי בסרטן השד, לא היתה לי מסגרת מתאימה להתאמן בה, נאלצתי לבנות אחת לעצמי. ולכן- עבורי זו שליחות, אשמח לראות אתכם לוקחים חלק.
שירה נהלוני- גליקסברג
www.breastcanceryoga.co.il
 
PlayStop

לייבסיטי - בניית אתרים